۶ وبلاگ برتر در زمینه بازاریابی دیجیتال در هر کسب و کار باید دارای نشانک باشد

سئو و دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال با سرعتی ترسناک حرکت می کند. اغلب تنها راه ادامه کار خواندن است. اما با وجود بسیاری از وبلاگ های بازاریابی دیجیتال در خارج از کشور ، تفکیک بین علفهای هرز مفید و علفهای هرز دیجیتال بازاریابی دشوار است.

دیجیتال

در موسسه بازاریابی دیجیتال ما مرتباً با چند وبلاگ با کیفیت به روز می شویم – کسی که می شناسیم با ارزش ، قابل اعتماد ، قانع کننده و اصلی است. اما ما فکر می کردیم – این خودخواهانه خواهد بود که آنها را به سمت خودمان نگه داریم.

به همین دلیل است که ما شش وبلاگ مورد علاقه خود را با شما به اشتراک می گذاریم تا بتوانید آنها را نشانه گذاری کنید ، آنها را در یک صفحه گسترده بچسبانید یا آنها را با دوستان بازاریابی دیجیتال به اشتراک بگذارید. حالا ادامه دهید ، مطالعه کنید …

۱ News اخبار و بازدیدهای بازاریابی دیجیتال: سرزمین بازاریابی

آنچه انتظار دارید:

بهترین چیزها در مورد Land Land این است که اخبار روزانه در مورد همه جنبه های صنعت بازاریابی دیجیتال را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید اکثر اخبار بازاریابی دیجیتال خود را از یک جا دریافت کنید. نویسندگان در بازاریابی لند اغلب نکات و استراتژی های عملی را که می توانید در کمپین های بازاریابی دیجیتال خود استفاده کنید منتشر می کنند. با این حال ، یکی از موارد مورد علاقه ما در مورد این وب سایت این است که دارای مقالات تخصصی است که توسط متخصصان موضوع نوشته شده است.

فوق العاده مفید برای:

با راه اندازیهای مهم آتی و اطلاعیه های بازاریابی دیجیتال به روز باشید و به شما در پیشبرد رقابت کمک کنید.

۲ St آمار و مطالعات بازاریابی دیجیتال: اندازه گیری های بوسه

آنچه انتظار دارید:

Kiss Metrics در زمینه تجزیه و تحلیل ، بازاریابی و آزمایش تخصص دارد و پست های وبلاگ آن نشان دهنده این دانش تخصصی است. شما می توانید با مراجعه به تعدادی از اینفوگرافیک های زیبا و زیبا که حاوی آخرین آمار ، مطالعات و آزمایش های بازاریابی دیجیتال است ، منتظر باشید. همچنین مجموعه ای از راهنماهای بازاریابی مفید دیجیتال را پیدا خواهید کرد که موضوعاتی مانند بازاریابی ایمیل ، رسانه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل مشتری را حل می کنند.

فوق العاده مفید برای:

انجام تحقیقات برای مقالات خود و انتخاب آماری مفید برای استفاده برای پیشنهادات انتخاباتی خود.

۳ Marketing بازاریابی موتور جستجو: وبلاگ موز:

آنچه انتظار دارید:

اگر دوست دارید یک فوق ستاره سئو باشید ، Moz Blog را دوست خواهید داشت – ما قول می دهیم. این پر از پست های مفید وبلاگ در مورد چگونگی مدیریت هر عنصر از استراتژی و عملکرد سئو شما است – از موضوعات فنی مانند چگونگی غلبه بر مسائل تکراری محتوا گرفته تا تاکتیک های ارتباطی مانند استراتژی محتوا و ایجاد روابط. نکته مورد علاقه ما در مورد Moz Blog این است که به شما کمک می کند مکانیک های جدیدترین نسخه های سئو را پیگیری و درک کنید.

فوق العاده مفید برای:

راهنماهای مرحله به مرحله – اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه کار جدیدی را برای جستجو انجام دهید این وبلاگ برای شماست.

۴ Marketing بازاریابی محتوا: موسسه بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

آنچه انتظار دارید:

می توانید به دنبال تحقیق در زمینه بازاریابی محتوا باشید ، از جمله اطلاعات مربوط به معیارها ، بودجه ها و روندهای صنعت بازاریابی محتوا. این وبلاگ دارای تعدادی از مقاله های قانع کننده است که در مورد استراتژی محتوا ، داستان گویی و بهترین وبلاگ ها نوشته شده است. امتیاز دیگر این است که شما را با آخرین رویدادهای بازاریابی محتوا به روز می کند. خوب ارزش یک فهرست و یک نشانک را دارید.

فوق العاده مفید برای:

آموزش چگونگی پیشبرد و پیاده سازی یک استراتژی بازاریابی موثر و قابل اندازه گیری برای مطالب خود

۵ Media رسانه اجتماعی: محقق رسانه های اجتماعی

آنچه انتظار دارید:

همانطور که از نام آن پیداست ، مجری رسانه های اجتماعی مشاوره مفیدی راجع به همه موارد اجتماعی را رد می کند

رسانه ها ، از جمله Facebook ، Twitter ، یوتیوب ، گوگل+ و Pinterest و موارد دیگر. می توانید در مورد نحوه تدوین استراتژی موثر رسانه های اجتماعی برای هر کانال ، منتظر مشاوره کارشناسان رسانه های اجتماعی باشید. پست ها و مقالات وبلاگ شامل مصاحبه های تخصصی ، مطالعات موردی نوآورانه ، بررسی آخرین تحقیقات صنعت ، پادکست ها و آخرین اخبار رسانه های اجتماعی است.

فوق العاده مفید برای:

پست های وبلاگ استراتژی و مورد مطالعه به خصوص برای کمک به شما در برنامه ریزی و ایجاد استراتژی رسانه های اجتماعی و تقویم های محتوا مفید هستند.

برنامه ریزی

۶ ٫ گوگل Analytics: تیغ اوپس

آنچه انتظار دارید:

Razor’s Occam توسط Avinash Kaushik حاوی تعداد زیادی پست وبلاگ در همه جنبه های گوگل Analytics است. شما راهنماهای چگونگی راهنما و اطلاعات در مورد طیف گسترده ای از موضوعات ، از جمله تجزیه و تحلیل کیفی ، تجزیه و تحلیل هوش رقابتی ، نکات تحلیلی ، معیارهای وب و موارد دیگر را پیدا خواهید کرد. نویسنده دو کتاب پرفروش (“وب آنالیتیکس ۲٫۰” و “وب آنالیتیکس: یک ساعت در روز”) ، آویناش کاوزشیک یکی از متخصصان برجسته جهان در گوگل Analytics است – ما توصیه های او را خواهیم کرد.

فوق العاده مفید برای:

با کمک به اصول اولیه گوگل Analytics و یادگیری ترفندهای پیشرفته تر گوگل Analytics برای کمک به شما در سنجش عملکرد وب سایت و کمپین خود ، به شما کمک می کنیم.

آیا می خواهید آخرین نکات و ترفندهای مربوط به بازاریابی دیجیتال را که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال شده است ، دریافت کنید؟ برای دریافت اطلاعات بین المللی در صنعت و نکات الهام بخش در مورد چگونگی استفاده بیشتر از رسانه های اجتماعی ، جستجو ، تجزیه و تحلیل ، بازاریابی موبایل و سایر موارد ، در خبرنامه بازاریابی دیجیتال ما عضو شوید.

موبایل

پست های مرتبط:

   

 • ۶ راه برای به حداکثر رساندن کارآموزی در بازاریابی دیجیتال شما
 •  

 • با یوتیوب سئو ترافیک جستجوی بیشتر ایجاد کنید
 •  

 • ۳ نمونه از کمپین های موفقیت آمیز Pinterest
 •  

 • چگونه بازاریابان دیجیتال می توانند به روانشناسی رسانه اجتماعی ضربه بزنند
 • روانشناسی

   

 • ۳- اندازه گیری بازاریابی ورودی که برای هر کسب و کار اهمیت دارد باید اندازه گیری کنید

<